top of page

PARTNERI A PRODUKY

Pri našej práci sa snažíme spoľahnúť na skúsenosti a odbornosť či už je to pri práci so svetelnou  technikou alebo riadiacimi systémami. Naše snaženie by však nemalo žiadny zmysel ak by sme pracovali s produktami ktoré sú nekvalitné a nespoľahlivé. Už od samého začiatku pôsobenia spoločnosti OnGRID s.r.o. sme veľmi prísne dbali na výber značiek - partnerov ktorý ponúkajú vysoko kvalitné produkty ktoré patria medzi to najlepšie na trhu v danom odvetví. To nám dáva silné zázemie pre realizáciu aj tých najnáročnejších úloh a so skúsenosti sa to odráža aj na spokojnosti našich zákazníkov.

MBN-PROLED

 

Nemecká spoločnosť MBN GmbH, založená v roku 1988, pôsobí ako výrobca kvalitných LED svietidiel. V ponuke má širokú škálu produktov, medzi ktoré patria medzinárodne registrované značky PROLED a MBNLED. V ponuke vyrobcu je aj veľký výber inštalačných komponentov pre LED techniku.

LED LINEAR GERMANY

Nemecká spoločnosť založená v roku 2006 ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu vysoko kvalitných lineárnych LED produktov a riešení založených na báze flexibilných led pásov a príslušenstva. Medzinárodné uznanie a referenčné projekty dokázali firmu posunúť do pozície svetového lídra v oblasti architektonického osvetlenia a atypických riešení osvetlenia na platforme LED svietidiel.

CLS-LED SOLUTION

CLS je jedným z najúspešnejších európskych výrobcov a dodávateľov vysoko kvalitných LED osvetlovacích systémov. Výrobky CLS sú predávané prostredníctvom distribučných partnerov vo viac ako 38 krajinách po celom svete. CLS je mladá dynamická spoločnosť a je súčasťou skupiny spoločností s viac než 20 ročnými skúsenosťami v segmente profesionálneho osvetlenia.

LITE PUTER

 

Lite-Puter je najväčší inovátor a výrobca stmievačov. Takmer všetky medzinárodné 5* hoteli na Tchaj-wane používajú výhradne výrobky spoločnosti Lite-Puter. Napríklad sieti hotelov Grand Hyatt Guam sa nainštalovaním počítačom riadeného osvetlovacieho systému do jedální, banketových miestností a pódií podarilo zredukovať náklady, ušetriť energiu, zefektívniť vynaloženú prácu a vyriešiť potrebu inštalácie kvalitného svetelného systému. Lite-Puter má za sebou veľké projekty po celom svete, vrátane hotelov, nákupných centier, múzeí a národných parkov.

NICOLAUDIE BY SUNLITE

 

Nicolaudie je špičkovým výrobcom nástenných ovládačov a softvéru (Sunlite) na ovládanie LED osvetlenia založenej na platforme riadenia cez DMX. Produkty nachádzajú uplatnenie v širokej škále riešení ovládania osvetlenia či už v oblasti architektúry alebo zábavného priemyslu.

 NIKO HOME CONTROL

 

Niko Home Control je prvou elektroinštaláciou, s ktorou bude vaša domácnosť aktívne šetriť energiu. S Niko Home Control môžete jednoducho ovládať osvetlenie, vykurovanie, ventiláciu aj rolety. Tieto aplikácie môžete ovládať aj centrálne, pomocou dotykovej obrazovky alebo smartfónu, ale aj s použitím tradičných vypínačov s dizajnom Niko Pure, Niko Intense a Niko Original.

bottom of page