top of page

LED TECHNIKA - OSVETLENIE

LED osvetlenie pre obchody kancelarie a verejné priestory

Z našej ponuky LED svietidiel vám navrhneme ideálne riešenie osvetlenia či už pre kancelárie (úsporné LED trubice) alebo pre obchodné priestory kde kombinujeme akcentačné-bodové sveitidlá s plošnými s dôrazom na maximálnu optimalizáciu prevádzkových nákladov a návratnosti investície do osvetlenia.


V našej ponuke nájdete aj svietidlá pre verejné priestory alebo výkonné LED svietidlá pre osvetlenie budov. Samozrejmosťou je zabezpečenie návrhov osvetlenie podľa aktuálnych technických noriem.

CITY ARENA Trnava -realizacia 2015

LED osvetlenie pre nočné podniky, kluby, bary, hotely, fitness a welness centrá

Príjemná atmosféra priestoru v kombinácii s LED RGB a bielymi svetlami vytvoria pravú atmosféru podniku v ktorom sa musí zákazník cítiť príjemne aby sa mal vždy dôvod vrátiť späť.

 

Naša spoločnosť ma dlhoročné skúsenosti v oblasti vytvárania atmosféry svetlom a tieto skúsenosti Vám radi poskytneme pre dosiahnutie čo najlepšieho estetického dojmu

BodyEnergy Club Bratislava -realizacia 2012

Atypycké aplikácie náladového LED osvetlenia

Atypická práca so svetlom je pre nás výzvou v každom smere. V našej ponuke máme k dispozícii veľké množstvo komponentov a LED svietidiel ktoré dokážeme zapracovať či už do plastu, skla, sadrokartónu, dreva, podlahy, steny alebo nábytku.

 

Samozrejmosťou sú konzultácie počas celého procesu aplikácie svietidla ktorý ktorý záčina v spolupráci s dizajnérom-architektom.

Forma Club časť  welness Kosice -realizacia 2012

LED osvetlenie do bytov a domov

Na základe skúsenosti v oblasti LED svietidiel vám vypracujeme návrh osvetlenia do Vášho bytu alebo domu tak by osvetelnie plnilo estetickú ako aj funkčnú stranku.

 

V spolupraci s architektami a dizajnérmi zladime osvetlenie nielen vašej kuchyne, obývačky alebo spálne ale aj so všetkými doplnkami a nábytkom ktoré sa v priestore nachádzajú. Taktiež vyriešime návrh osvetlenia exterieru budovy, chodníkov ako aj vašej záhrady.

Ovladanie LED a klasického osvetlenia - scénografie

Ovládanie osvetlenia systémom LITE PUTER

Systém LITE PUTER je špeciálne navrhnutý na ovládanie svetiel či už LED, klasických žiarivkových trubic alebo halogénových svetiel. Systém aplikujeme hlavne do komerčných prevádzok ako sú nočné kluby, bary, diskotéky prípadne fitness a welness centrá. V prevádzkach tohoto typu je systém možné previazať s efektovými svetlami prípadne LED stenami a pod. a všetko ovládať pomocou jedného dotykového panela.

Významnú časť systému tvorí ponuka produktov HOTEL SOLUTION pre hotelový segment kde je k dispozícii kompletné riešenie pre správu a ovládanie osvetlenia, vykurovania, ovládania roliet alebo prístupového kartového systému pre hotel ako aj samotné izby. Celý systém je monitorový na recepcii prostredníctvom softveru.

 

 

Ovládanie osvetlenia softvérom a panelmi NICOLAUDIE SUNLITE

Systém Sunlite ponúka profesionálne riešenia pre ovládanie osvetlenia či už LED alebo všetkých štandardne dostupných svietidiel.

V ponuke sú nadčasové a dizajnovo atraktívne nástenné dotykové ovládače ktoré sa pomocou softvéru naprogramujú a pomocou DMX signálu dokážu ovládať príslušné moduly pre riadenie svetiel. Nespornou prednosťou je obrovské množstvo možnosti a variabilita ktorú sofvér uložený v nástenných paneloch ponúka a to hlavne v oblasit riadenia RGB LED svetiel. Produkty sa aplikujú či už do welness zariadení, nočných klubov a barov, prípadne do domov a bytov kde je požiadavka na nadčasové ovládanie svetiel či už cez ovládací panel alebo smartfon.

bottom of page