top of page

REFERENCIE / 2013

RD SLOVENSKÝ GROB

inteligentná elektroinštalácia

realizacia: 2013

 

Úspešná realizácia projektu úspornej inštalácie Niko Home Control v rodinnom dome v Chorvatskom Grobe neďaleko Bratislavy. Spoločnosť ONGRID sr.o. sa postarala pre nášho zákazníka o návrh, projektovanie, realizáciu, programovanie a komplexnú dodávku návrhu osvetlenia rodinného domu na platforme systému NIKO Home Control.

V rodinnom dome bolo navrhnuté a zrealizované ovládanie stmievanie a spínania osvetlenia, ovládania motorických roliet, ovládania kúrenia a chladenia, prístupový systém a zabezpečovací systém EZS ako aj TV a DAT rozvody.

RD_SLOVENSKY GROB_6
RD_SLOVENSKY GROG
RD_SLOVENSKY GROB_5
RD_SLOVENSKY GROB_3
RD_SLOVENSKY GROB_4
RD_SLOVENSKY GROB_1

Rivers Club Bratislava

realizacia: 2013

 

Riešenie a inštalácia ovlaádania svetiel v klube cez dotykový panel LITE PUTER ECPT-04 a riadiace sinacie  moduly LitePuter EPX810.
V priestore sú vytvorené scény pr ejednoduché ovládanie všetkých svietidiel či už sú to LED pásy alebo hlavné osvetlnie alebo náladové farebné LED.

RiversClub_1
RiversClub_2
RiversClub_3
RiversClub_4
RiversClub_5
RiversClub_6

Rio Grande Restaurant Night club - Bratislava

realizacia: 2013

 

Obľúbený Bratislavský klub a reštaurácia RIO (by Medusa Group) dostal v roku 2013 úplne nový zvukový a svetelný systém ktorý bol nainštalovaný v klubovej časti priestoru podniku. Naša spoločnosť zabezpečila kompletný navrh ozvučenia hlavného parketu špičkovým zvukovým systémom OHM kde bola navrhnutá séria OHM Total Clarity CT-12 (stredovýšková sekcia) a priamo vyžarujúce subbasy OHM BR18. Pre ozvučenie barovej časti boli navrhnuté reproboxy OHM Total Clarity CT-6 ktoré tvoria dealey zónu hlavného zvukového systému. Celý systém je "poháňaný" koncovými zosilňovačmi ECLER DPA s inštalovanými ECLER AMIC DSP kartami.V rámci rekonštrukcie sme zabezpečili inštaláciu hliníkových konštrukcii a inštaláciu efektových svetiel ktoré sú riadené systémom SUNLITE cez dotykovú obrazovku.

RIO_1
RIO_2
RIO_3
RIO_4

Nákupné centrum KOCKA Senec

realizacia: 2013

 

Návrh a dodávka svietidiel LED svietidiel od talianského výrobcu DTS (It) pre exterierové osvetlenie budovy ako aj ovládanie osvetelnie cez dotykovy panel Lite Puter ECPT-04 a riadiacich modulov pre potraviny CBA

NC_KOCKA_Senec
NC_KOCKA_Senec1
NC_KOCKA_Senec2
NC_KOCKA_Senec3
NC_KOCKA_Senec5
NC_KOCKA_Senec4
bottom of page